Про проведення спільного засідання робочої групи та комісії

13 червня 2018 року відбулося спільне засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат і тимчасової міжвідомчої робочої групи з питання забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни.

На засіданні розглядалися наступні питання:

1. 1. Про стан сплати єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання району станом на 12 червня 2018 року.
  2. Про виконання протокольних доручень даних на засіданні комісії 22 березня 2018 року (Пр. №3).
  3. 3. Про підвищення у 2018 році рівня заробітної плати найманим працівникам на суб’єктах господарювання району.

Протокольними дорученнями робочої групи та комісії надано ряд рекомендацій та прийнято рішення спрямовані на проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед роботодавців щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників.

Начальник відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації А. Дудар