Нелегальне працевлаштування не вигідне.

     Оскільки трудовий договір є двосторонньою угодою між найманим працівником та роботодавцем, де право однієї сторони відповідає обов’язку іншої, використання тіньової зайнятості для роботодавця призводить до позбавлення права вимагати виконання роботи належним чином, підпорядкування найманого працівника внутрішньому трудовому розпорядку, тощо. Крім того штрафні санкції за використання праці без офіційного оформлення відповідно до абз.2 частини 2 статті 265 КЗпП України складають 30 мінімальних заробітних плат, а це на даний час 111690 грн. за кожну особу, щодо якої скоєно дане порушення.

     Для працівника неоформлений трудовий договір тягне за собою теж цілий ряд проблем, а саме: невизначеність в отриманні заробітної плати та відпустки; несплата роботодавцем єдиного соціального внеску, що в свою чергу призводить до втрати страхового стажу та неможливості отримати виплати за листками непрацездатності тощо.

     Нагадуємо, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядження власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення ДФС про прийняття працівника на роботу.

     Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення.

 

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин УСЗН
Новомиргородської райдержадміністрації
А.Дудар

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=10063

Залишити відповідь