В районі продовжуються ремонти доріг

Як анонсувалося раніше керівництвом райдержадміністрації на цьому тижні розпочато ремонт чергової ділянки дороги місцевого значення вже на під’їзді до села Турії. Ремонт проводиться Новомиргородським дорожньо-ремонтним підприємством філії «Олександрівський райавтодор», зараз проводяться роботи з вирівнювання ділянки дороги в районі місцевої дамби та безпосередньо на самій дамбі, вживаються заходи з водовідведення та укріплення обочин. Після цього відрізок шляху буде вкрито суцільним шаром асфальто-бетонної суміші. Як і на інших ділянках місцевих доріг, що вже відремонтовані (с. Листопадове – с. Турія, під’їзд до с. Пурпурівка) роботи проводяться з дотриманням усіх стандартів та вимог для того щоб покриття витримало значну завантаженість, адже саме цими дорогами рухається значна частина важкої сільськогосподарської техніки та мало значний термін експлуатації.
Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко перебуваючи на місці робіт оглянув хід їх виконання та поспілкувався з керівником дорожньо-ремонтного підприємства Олександром Шаповалом. Керівники обговорили ряд технічних моментів, що виникають в ході ремонту та графіки закінчення робіт. Коментуючи роботи дорожників Олександр Сенченко відзначив, що всі процеси відбуваються згідно запланованих графіків та дотриманням норм і вимог. Вже за декілька днів буде укладено нове покриття і рух на даному відрізку значно покращиться.