На нараді в райдержадміністрації

11 вересня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, начальників відділів апарату райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань стосовно роботи органів влади району. Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Наталія Сушко доповіла про стан призначення та виплати монетизації субсидій жителям району та про роботу управління з вирішення окремих проблем, що виникають. Очільник району доручив керівнику установи удосконалити механізм зворотнього зв’язку з особами, що звертаються з приводу отримання заощаджених коштів субсидій та продовжувати інформаційно-розяснювальну роботу стосовно соціальних гарантій держави.

Далі в ході наради було розглянуто ряд питань, зокрема – підготовки закладів освіти, культури, соціальної сфери до наступного опалювального сезону; проведення ремонтних та будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури району; забезпечення належного санітарного стану територій прилеглих до приміщень органів влади та соціальних об’єктів.

Також обговорювалось питання про підготовку до представлення району в щорічній міжнародній виставці «Агроекспо-2018», яка традиційно відбудеться у місті Кропивницькому 26-29 вересня.

По завершенню апаратної наради головою райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району.