На нараді в райдержадміністрації

17 вересня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів нараду за участі керівників структурних підрозділів, начальників відділів апарату райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

На початку наради голова райдержадміністрації Олександр Сенченко підсумував роботу органів влади району протягом тижня. Далі доручив окремим структурним підрозділам райдержадміністрації розпочати підготовку до щорічної сільськогосподарської виставки АГРО-ЕКСПО 2018, яка традиційно буде проведена в м.Кропивницький. В ході наради очільник району заслухав присутніх керівників з питання, щодо роботи відповідних установ та стану справ в кожній галузі району. За результатами доповідей головою райдержадміністрації було дано ряд доручень та пропозицій. Серед яких належний контроль та дотримання плану-графіку проведення ремонтних та будівельних робіт на об’єктах соціальної інфраструктури району; завершення підготовки до опалювального сезону. Також Олександр Олегович звернув увагу присутніх керівників на виконавську дисципліну в структурних підрозділах райдержадміністрації.

На кінець наради Олександр Сенченко доручив присутнім керівникам організувати на підвідомчих територіях роботи з благоустрою.