Усиновлення – це любов назавжди.

28 вересня 2018 року о 10.00 на центральній площі міста відбулася Всеукраїнська акція – флешмоб “Усиновлення – це любов назавжди ” з нагоди відзначення в Україні 30 вересня Дня усиновлення, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах та очікують на усиновлення.

До флешмобу долучилися жителі району. Під час флешмобу роздано інформаційні брошурки про усиновлення та сімейні форми виховання, а також повітряні кульки. Службою у справах дітей створено плакат до Дня усиновлення, на якому були фотографії тих дітей, яким потрібні батьки, які будуть їх любити. Батьківство – це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина – це родина назавжди.

В День усиновлення прийнято дякувати від імені всього суспільства усиновителям.

Забезпечити кожній дитині-сироті та дитині, позбавленій батьківського піклування, гідне життя – першочергове завдання служби у справах дітей.
Служба у справах дітей Новомиргородської районної державної адміністрації від щирого серця вітає тих відважних батьків, які здійснили цей відповідальний крок і взяли дитину у свою родину.

Бажаємо батькам розуміння, доброти, терпіння та здоров’я.

Служба у справах дітей