Новомиргородщина. Покровський ярмарок. АГРОЕКСПО-2018.

Вже традиційним для нашої області стало проведення щорічно в кінці вересня міжнародної агропромислової виставки АГРОЕКСПО. Шостий рік поспіль місто Кропивницький зустрічає гостей з усіх куточків держави та друзів і партнерів з-за кодону, для того аби продемонструвати досягнення сільськогосподарської галузі нашої країни та міжнародних компаній. З кожним роком захід розширює межі виставкових майданчиків та кількість представлених експозицій – техніки, продуктів сільгоспвиробництва, тваринництва тощо. Вже не перший рік разом з виставкою проходить і «Покровський ярмарок», який цього року зібрав понад 500 учасників з різних областей України. Серед різноманіття представленої продукції гості ярмарки мали можливість придбати й товари новомиргородського виробництва. Хлібобулочні вироби, солодощі, картопля, городина та риба всі ці дари новомиргородської землі були представлені ТОВ «Шаруня», ПАТ «Райагротехсервіс», ТОВ «Прищепівка», ПП Йосипенко.
      Продукція наших товаровиробників була високо оцінена відвідувачами ярмарки, про що свідчить попит на неї та черги, що час від часу виникали біля новомиргородських палаток. Як і завжди з представленими товарами ознайомились керівництво Кіровоградської обласної державної адміністрації. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко високо оцінив нашу продукцію особливо відмітив врожаї картоплі та гарні улови новомиргородських рибалок. Підтверджуючи високу оцінку організаторів ярмарки Сергій Коваленко вручив голові райдержадміністрації Олександру Сенченку почесний диплом учасника «Покровського ярмарку». Також обласні керівники, та й всі відвідувачі ярмарки, були вражені виступами, народного аматорського колективу української пісні «Веселка». Учасники колективу своїми виступами створювали відчуття справжнього свята та дарували радість кожному присутньому. Крім того, цього року делегація Новомиргородщини на ярмарку приготували декілька смачних страв на вогнищі. Смажене м’ясо, картопля та навариста юшка з риби швидко розійшлися серед охочих посмакувати на свіжому повітрі.
     Не були обділені увагою й вироби декоративно-ужиткового мистецтва представлені керівниками гуртків Новомиргородського ЦДЮТ. Роботи творчого об’єднання «М’яка іграшка» були чудовою розвагою для присутніх дітлахів. Свої вміння в гончарстві для усіх бажаючих демонстрував Василь Кувіта – капітанівський майстер цього стародавнього ремесла, яке і зараз залишається не менш захопливим. Також весело розважили публіку артисти народного аматорського театру «Сюрприз», що розіграли декілька комічних сцен.
      Загалом в ході проведення ярмарку на торгових майданчиках постійно відчувалась атмосфера свята та радості, адже цьому сприяло все – якісна організація заходу, маса позитивних емоцій і навіть ціни на продукцію.
      Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко по завершенню торгівлі подякував усім хто представляв Новомиргородщину на такому значимому заході. Відзначив, що продукція наших виробників високо оцінена керівництвом області і присутніми споживачами.