1 жовтня – День людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Ця категорія людей є найбільш соціально вразливою, саме тому значну увагу до людей похилого віку приділяє і керівництво району. Так 1 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор та директор територіального центру соціального обслуговування населення Тетяна Горячко завітали до Панчівського будинку інтернату для одиноких престарілих громадян похилого віку та інвалідів. З нагоди свята стареньких вітали вихованці місцевої школи та творчий колектив сільського будинку культури , Людмила Анатоліївна теж привітала мешканців будинку, побажала міцного здоров’я, довголіття, мирного неба, сил та наснаги після чого вручила подарунки від керівництва райдержадміністрації.

Далі перший заступник голови райдержадміністрації ознайомилась з матеріально-побутовими умовами проживання та поспілкувалась з колективом та керівником закладу про проблемні питання, які потребують вирішення. Всі питання, що були підняті в ході зустрічі були взяті на контроль керівництвом райдержадміністрації.

Також сьогодні урочисті заходи організовано в районному територіальному центрі соціального обслуговування населення. Ветеранів привітали святковим концертом вихованці та творчі колективи районної дитячої школи мистецтв. Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор та голова районної ради ветеранів Катерина Мурзак висловили ветеранам слова глибокої вдячності і шани та побажали мирного неба над головою, міцного здоров’я, довгих років життя, добра, злагоди і життєвих гараздів та нагородили присутніх почесними грамотами. По закінченню заходу всіх запрошених пригостили смаколиками.