Професійне свято освітян

     05 жовтня в сесійній залі районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти України. На урочистостях були присутні: керівництво району, директори навчальних закладів, педагогічні колективи.

     З вітаннями та словами вдячності до освітян району звернулась перший заступник голови районної державної адміністрації Люмила Чорномор, яка зазначила , що День вчителя вже давно став знаком всенародної шани і вдячності до тих, хто супроводжує дитину на її життєвому шляху, відкриває захоплюючий світ знань, допомагає мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

     Продовжив вітання начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Олександр Єпанча, який зазначив, що День працівників освіти – це вшанування інтелекту, професіоналізму, людяності, щирості душі та безмежної любові до дитини, що звільняє від буденності, допомагає озирнутися навколо і побачити колег – талановитих, працьовитих і доброзичливих, які наповнюють життя своїх учнів великими та малими перемогами. Також присутніх привітав голова районного профспілкового комітету працівників освіти Володимир Мордвінов.

     Кращих педагогічних працівників району було відзначено грамотами Кіровоградської обласної державної адміністрації та Новомиргородського районного відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Святковий концерт присутнім подарували працівники та вихованці Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості.

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=10644

Залишити відповідь