Обіцяли – виконуємо. Триває будівництво дитячого садочка в с. Турія.

В селі Турія продовжується будівництво дитячого садочка. Роботи тривають вже досить тривалий час, затримки, які виникали час від часу в ході робіт, пов’язані з значною кількістю дозвільних документів та сертифікатів, які необхідно було виготовляти чи отримувати в вищих інстанціях після проведення усіх необхідних експертиз. За цей час існуюче приміщення було добудоване, повністю замінено дах, підведено необхідні комунікації електро та водопостачання, зроблено підлогу. В приміщенні вже зараз проведено перепланування кімнат для зручності перебування там дошкільнят та вихователів. Крім того станом на сьогодні тривають роботи з утеплення та облаштування стін ззовні, всередині стіни обшиті гіпсокартоном та готуються до оздоблювальних робіт.

Голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча здійснили робочу поїздку до майбутнього дитсадка, де поспілкувались з сільським головою Анатолієм Тупчієм та представниками організації, яка займається будівництвом -узгодили ряд технічних моментів, обговорили графіки проведення подальших робіт. Загалом левова частка робіт вже проведена, вже зараз обговорюється колір стін майбутнього садочка, розташування меблів та ігрового інвентарю в ньому. Найближчим часом робітники мають перейти до оздоблювальних робіт всередині приміщення. Всі роботи фінансуються з районного бюджету та частково з бюджету Туріянської сільської ради.

Коментуючи робочу поїздку до с. Турії голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відзначив, що даний проект є одним з наймасштабніших в районі, який реалізовується за рахунок районного бюджету. Незважаючи на ряд складнощів, що виникали в процесі робіт всі вони вирішуються і вже скоро ми почуємо дитячий сміх в стінах що пустували не один рік.

Вигуляр Н.В.
відділ освіти