Про проведення засідання робочої групи

23 жовтня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни.

На засіданні розглядалося питання про виявлення факту використання нелегальної праці в м.Новомиргороді робочою групою у жовтні 2018 року та виконання протокольних доручень, даних на попередньому засіданні групи (протокол від 07.09.2018 №9).

В ході засідання начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сушко Н.В. поінформувала про виявлення факту використання нелегальної праці в м.Новомиргороді робочою групою у жовтні    2018 року.

Під час обговорення питань, які розглядалися на засіданні робочої групи перший заступник голови райдержадміністрації Чорномор Л.А. наголосила на неприпустимості порушення чинного законодавства про працю, зокрема використання “тіньової” зайнятості, та нагадала про фінансову відповідальність порушників.

Протокольним дорученням робочої групи вирішено рекомендувати:

Приватному підприємцю Приймаку Володимиру Анатолійовичу узаконити трудові відносини з Приймак Оксаною Олександрівною.

За підсумками роботи робочої групи надано ряд доручень та прийняті рішення, спрямовані на проведення роз’яснювальної роботи в засобах масової інформації про переваги отримання легальної заробітної плати та необхідності укладення трудових договорів з найманими працівниками на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності.

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
В.Кужелева