На нараді в райдержадміністрації

30 жовтня перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провела нараду за участі керівників структурних підрозділів, райдержадміністрації керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

На початку наради Людмила Анатоліївна проінформувала присутніх про початок дорожніх ремонтних робіт на автодорозі територіального значення в напрямку селища Капітанівка. Роботи проводяться службою автомобільних доріг області та мають значно покращити стан дорожнього покриття в даному напрямку.

Одним з ключових питань, які розглянули на нараді – стан захворюваності на кір в нашому районі. Керівники медичних закладів доповіли про ситуацію з захворюваністю населення та про заходи що вживаються на територіях. Даним керівникам було доручено спільно з відділом освіти молоді та спорту райдержадміністрації організувати заходи з вакцинації учнів та вихованців навчальних закладів та провести необхідну роз’яснювальну роботу серед батьків дітей, що відвідують навчальні заклади, щодо необхідності проведення щеплення від кору.

Про стан справ в ключових галузях економіки району доповіли відповідні керівники структурних підрозділів. На контролю керівництва райдержадміністрації перебувають важливі питання сьогодення серед яких – нарахування субсидій на комунальні послуги населенню, використання коштів державного і районного бюджетів відповідними розпорядниками, стан справ в сільському господарстві району, розробка містобудівної документації в населених пунктах район, боротьба зі стихійними сміттєзвалищами. Для більш ретельного вивчення окремих з зазначених вище питань найближчим часом вирішено організувати нараду за участі голів виконавчих комітетів місцевих рад.