Добігає завершення будівництво лікарської амбулаторії

У рамках  проекту «Сільська медицина», ініційованого Президентом України Петром Порошенком,  продовжується будівництво Панчівської сільської амбулаторії.

06 листопада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор здійснили робочу поїздку до с. Панчево, де ознайомились з процесом будівництва закладу для потреб жителів сільської місцевості. Роботи проводяться згідно затверджених графіків. Вже зараз, на колись пустуючому місці в центрі села, маємо фактично готове приміщення майбутнього медичного закладу. Роботи проводяться паралельно, як будівельні так і з облаштування прилеглої території. Зовні будівельникам залишилось лише встановити покрівлю на даху і упорядкувати територію. В середині приміщення проводяться роботи з шпаклювання стін, оздоблення необхідних кімнат плиткою та облаштування стелі. Приміщення спроектоване таким чином, що в ньому знаходиться і житлова частина – помешкання для лікаря. Ці кімнати будуть побутово облаштовані для зручного і комфортного проживання. Оглянувши результати вже проведеної роботи керівники поспілкувались з представниками підрядної організації, що проводить будівництво. Згідно графіків роботи мають бут завершені в другій декаді листопада. За словами будівельників погодні умови зараз сприяють проведенню усіх видів робіт, тому здачу об’єкта в експлуатацію очікуємо вчасно.

Підсумовуючи побачене Олександр Сенченко відзначив, що цей проект перебуває на особливому контролі, як в районній так і обласні державних адміністраціях. Зараз в області вже завершено будівництво та здано в експлуатацію аналогічну амбулаторію в селі Протопопівкa Приютівської ОТГ, на черзі ще декілька медичних закладів в тому числі і в нашому районі.