На нараді в райдержадміністрації

06 листопрада голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів, начальників відділів апарату райдержадміністрації, керівників окремих територіальних органів міністерств і відомств України у районі.

В ході наради було розглянуто ряд важливих питань стосовно роботи органів влади району. На початку наради Олександр Сенченко наголосив керівникам про необхідність переглянути ключові показники соціально-економічного розвитку району і до кінця року тримати на контролі це питання. Далі головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Криворучко інформувала про заходи, що вживаються в районі у зв’язку з захворюваністю населення на кір. Станом на сьогодні проведено вакцинацію на окремих територіях району, де це дозволяла епідеміологічна ситуація, на цьому тижні така робота буде продовжуватись.

Далі на нараді розглянули питання проведення поточних і капітальних ремонтів, що тривають на окремих соціальних об’єктах району, керівникам було доручено завершити всі роботи в першій декаді грудня. Тут же Олександр Сенченко інформував присутніх про будівництво лікарської амбулаторії в с Панчево, яке вже теж перебуває нга завершальному етапі.

В ході наради присутні керівники отримали доручення готувати пропозиції по заходам соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, а також вживати заходи щодо підготовки формування бюджету району на наступний рік. На завершення наради Олександр Сенченко звернув увагу про необхідність проведення робіт з благоустрою на окремих соціальних об’єктах району.