Засідання комісії з питань захисту прав дитини

     06 листопада 2018 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, за головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича

     Засідання відбулось за участю першого заступника голови райдержадміністрації, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, начальника Новомиргородського району , сектору філії Державної установи “Центр пробації”, начальника фінансового управління райдержадміністрації, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, головного спеціаліста відділу управління персоналом, та з питань запобігання і виявлення корупції; фахівця районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, начальника коммунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги” та спеціаліста центра зайнятості.                    

     В ході засідання слухали питання: про утворення прийомної сім’ї та влаштування до неї малолітної дитини; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

     Під час засідання голова комісії з питань захисту прав дитини, голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко вніс пропозицію

     Підтримати утворення прийомної сім’ї та влаштування до неї малолітню дитини, так як в Україні є багато дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які мріють жити у справжній сім’ї, в якій будуть оточені батьківською любов’ю, турботою та материнським теплом.

     Дану пропозицію було одноголосно підтримано членами комісії.

     Також О.Сенченко відмітив, що чужих дітей не буває і саме тому в державі існують різні форми влаштування дітей до сімейних форм виховання. Прийомна сім’я є однією з таких форм влаштування дітей.

     Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

 

Головний спеціаліст
служби у справах дітей
райдержадміністрації
В.БУРЛАКОВА

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=10852

Залишити відповідь