Жити в родині – найкращий подарунок для дитини !

     Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування мріють когось назвати мамою і татом, мати власну домівку. Наше завдання – хоча б одній дитині допомогти знайти родину, нехай прийомну, але все ж таки сім’ю.

     Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування знайшла сімейний затишок та любов у прийомній сім’ї жителів міста Новомиргорода.

     Розпорядженням голови Новомиргородської районної державної адміністрації від 07 листопада 2018 року № 359-р у районні створено прийомну сім’ю. 08 листопада 2018 року на спільне виховання та проживання влаштовано одну малолітню дитину, позбавлену батьківського піклування, вихованку Комунального закладу ”Центр соціально – психологічної реабілітації дітей” Кіровоградської обласної ради.

     Зі слів прийомних батьків: “Дитина – це велике щастя, яку потрібно виховувати в сімейному оточенні, в атмосфері любові, бо лише так повною мірою забезпечуються її потреби, створюються оптимальні умови для гармонійного розвитку, успішної соціалізації”. 

     У подружжя є великий нерозтрачений потенціал любові, бажання стати батьками, допомогти дитині реалізуватися в житті.

     Станом на 09 листопада 2018 року в районі функціонує 6 прийомних сімей в яких виховується 11 дітей, позбавлених батьківського піклування.

     Діти–сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, як ніхто потребують справжньої материнської любові.

     Якщо ви бажаєте створити прийомну сім’ю Вам потрібно звернутися до служби у справах дітей Новомиргородської районної державної адміністрації за адресою: вул. Соборності, 112, каб. № 4.

     Спеціалісти служби після проходження обласних курсів з радістю допоможуть Вам встановити контакт з обраною дитиною, і після цього дитина зможе бути влаштована до вашої сім’ї та отримає довгоочікувану родину.

 

Служба у справах дітей
райдержадміністрації

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=10856

Залишити відповідь