09 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Шановні працівники культури!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом –  Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх тих, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу!

Культура незримою силою формує національну спільність, робить нас неповторними, несхожими на інших. Багата талантами наша земля – українці володіють вагомим творчим потенціалом, який втілюють у життя працівники культури та аматори народного мистецтва. Ваша самовіданна творча праця вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків, може стати для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Здоров’я, добра, благополуччя Вам і Вашим сім’ям,  реалізації творчих проектів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії  і  мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Олександр СЕНЧЕНКО
голова Новомиргородської райдержадміністрації