24 листопада – День памяті жертв голодоморів в Україні

24 листопада біля пам’ятного знаку «Жертвам голодомору», що в центрі міста відбувся мітинг до Дня пам’яті жертв голодоморів. Участь в заході взяли голова Новомиргородської районної державної адміністрації Олександр Сенченко, голова районної ради Сергій Совенко керівники та трудові колективи підприємств, установ та організацій, громадськість.

Зі словами скорботи та жалю до присутніх звернулись керівники району. Олександр Сенченко наголосив, що наш народ за свою історію зазнав не мало бід і горя, але голод 1932-33 років, то було особливе знущання комуністичного режиму над українцями. В цей день ми поминаємо і вшановуємо кожного хто загинув голодною смертю 85 років потому на завжди врожайній і багатій українській землі. Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

Наставник релігійної громади Успіння Пресвятої Богородиці Української автокефальної православної отець Степан, відслужив поминальну панахиду після чого учасники мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку та запалили свічки пам’яті.