Про проведення спільного засідання робочої групи та комісії

28 листопада 2018 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулося спільне засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності виплати та погашення заборгованості із заробітної плати, стипендій та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі.
На засіданні розглядалися наступні питання:
1 Про виявлення фактів використання нелегальної праці в м.Новомиргороді робочою групою у жовтні-листопаді 2018 року та виконання протокольних доручень, даних на попередньому засіданні групи (протокол від 23.10.2018 №10).
2. Про стан сплати єдиного соціального внеску суб’єктами господарювання району станом на 20 листопада 2018 року та виконання протокольних доручень даних на попередньому засіданні комісії (протокол №10 від 17 жовтня 2018 року).
Під час розгляду питань порядку денного перший заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Чорномор Л.А. наголосила на тому, що всі працюючі громадяни повинні бути належним чином (легально) прийняті на роботу. Від цього залежить не лише їх власний добробут, але і добробут усієї громади (району), на території якої вони проживають, тому що дохідна частина районного бюджету на 60% формується з надходжень податків з доходів фізичних осіб. А з районного бюджету здійснюється фінансування усіх соціальних заходів і програм для жителів громади.
За підсумками засідання робочої групи та комісії надано ряд доручень та прийняті рішення, спрямовані на активну інформаційно-роз’яснювальну роботу серед роботодавців щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Запрошеним керівникам суб’єктів господарювання району, які мають заборгованість зі сплати ЄСВ, рекомендовано погасити її в найкоротші строки. А приватному підприємцю, який використовує нелегальну працю, рекомендовано зареєструвати трудовий договір з найманим працівником.

Начальник відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
райдержадміністрації                                                                 А. Дудар