ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ГОЛОВИ ТА ДЕПУТАТИ МІСЦЕВИХ РАД!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Сучасну демократичну, соціальну, правову, а отже, цивілізовану державу неможливо уявити без повноцінної та дієвої системи місцевого самоврядування. Саме його органи забезпечують реальну участь людей у розв’язані життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, створюють умови для реалізації суспільних та приватних інтересів.
В цей день хочу висловити слова вдячності депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме вони, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечують право кожного з нас бути почутим.
Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, добра, наснаги та енергії, нових здобутків на ниві зміцнення державності. Сподіваюся, що цей святковий день додасть настрою, надихатиме на нові звершення задля розвитку рідної України.

З повагою,
голова Новомиргородської райдержадміністрації