З нагоди Дня місцевого самоврядування

05 грудня в районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.
В районних заходах з нагоди свята взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Сенченко, голова районної ради Сергій Совенко, Народний депутат України Вадим Денисенко, депутат обласної ради Леонід Орлов. Виступаючі привітали зі святом присутніх голів місцевих рад, депутатів різних рівнів та усіх хто у своїй діяльності і повсякденній роботі відстоює інтереси територіальних громад. Зокрема голова райдержадміністрації Олександр Сенченко у своєму зверненні до учасників урочистого зібрання наголосив на важливості та результативності співпраці райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування і побажав усім професійних успіхів на благо розвитку нашої громади та держави. Кращим працівникам органів місцевого самоврядування та окремим депутатам районної ради вручили грамоти та подяки різних рівнів.
По завершенню урочистостей відбувся святковий концерт представлений театром пісні «Джерела». Гості з столиці представили для новомиргородських глядачів чудову концертну програму отримавши у відповідь заслужені оплески та слова подяки від керівників району.