Засідання комісії з питань захисту прав дитини

11 грудня 2018 року проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, за головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

Засідання відбулось за участю першого заступника голови райдержадміністрації, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, начальника фінансового управління райдержадміністрації, начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектору філії Державної установи “Центр пробації”, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, головного спеціаліста – юриста апарату рйдержадміністрації; директора Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, директора районного центру зайнятості, заступника начальника комунального закладу “Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

На порядок денний були винесені наступні питання: про продовження функціонування прийомної сім’ї; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання голова комісії з питань захисту прав дитини, голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко вніс пропозицію

дозволити продовження функціонування прийомної сім’ї на території району, в яких виховуються двоє дітей, позбавлених батьківського піклування, якій будуть оточені батьківською любов’ю, турботою та материнським теплом.

Дану пропозицію було одноголосно підтримано членами комісії.

Питання, які винесені на порядк денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Головний спеціаліст

служби у справах дітей

райдержадміністрації                                                                 В.БУРЛАКОВА