Служба зайнятості інформує!

Забезпечення безробітних громадян робочими місцями є пріоритетним завданням служби зайнятості. В зв’язку з чим, виникає необхідність постійно відслідковувати наявність вакансій на підприємствах, в установах та організаціях, забезпечення цього здійснюється шляхом відвідування фахівцями центру зайнятості роботодавців, виявлення вільних робочих місць в засобах масової інформації, шляхом опитування в телефонному режимі та при залученні роботодавців до участі в масових заходах організованих службою зайнятості. Загалом з початку 2018 року фахівцями Новомиргородського районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості виявлено 1573 вільне робоче місце, з яких укомплектовано 1434.

Фахівці центру зайнятості з метою оперативного збору вільних вакансій постійно співпрацюють з ТОВ «ВКФ Велта», ТОВ «Новомиргородський цукор», ПП «Агрофірма Панчеве», СТОВ «Правда», СТОВ «Степове», ТОВ «Прищепівка», ТОВ «Прогрес», ТОВ «Агрофірма ім. Чкалова», ТОВ «Горизонт», ПП «Агрофірма Перлина», ФГ «Горового В. В.» та іншими роботодавцями.

Своєчасна та повна подача роботодавцями звітності про попит на робочу силу (вакансії) до центру зайнятості має ряд суттєвих переваг:

– підбір працівників здійснюється в оперативному режимі;

– є можливість організувати зустріч працедавця з претендентами на робочі місця шляхом проведення «Презентації роботодавця», «Міні-ярмарку вакансій» або «Ярмарку вакансій»;

– у разі відсутності підходящих працівників за згодою роботодавця може бути організована професійна підготовка – перепідготовка необхідних кадрів;

– на замовлення роботодавця претенденти на вільне робоче місце пройдуть психодіагностипчне тестування, що дасть змогу з’ясувати чи має кандидат на робоче місце необхідні професійні якості;

– може бути організоване підвищення кваліфікації майбутнього працівника безпосередньо на робочому місці шляхом організації стажування.

Також нагадуємо, що стаття 50 Закону України «Про зайнятість населення» зобов’язує роботодавця своєчасно та в повному обсязі подавати до центру зайнятості «Звіт про попит на робочу силу (вакансії)» за формою № 3-ПН.

Дана форма звітності подається не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансій. Датою відкриття вакансій є наступний день після створення робочого місця чи припинення трудових відносин з працівником, робоче місце якого стає вакантним, або дата, починаючи з якої може бути укладений договір з найманим працівником.

З метою уникнення порушення норм чинного законодавства та з метою оперативного забезпечення потреби підприємств у працівниках, запрошуємо всіх роботодавців вчасно подавати до центру зайнятості зазначену інформацію.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: м. Новомиргород, вул. Андрія Гурічева, 30 каб. №6 тел. 4-17-28