Проведено семінар–нараду з орендарями водних об’єктів

19 грудня 2018 року відділом агропромислового розвитку райдержадміністрації організовано проведення семінару–наради з орендарями водних об’єктів району. У заході взяли участь представники Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Кіровоградській області (Кіровоградрибоохорони) – Головченко Олександр Васильович та Волохова Тетяна Володимирівна.

В ході семінару розглянуто питання:

– проведення робіт із вселення водних біоресурсів у рибогосподарські водні об’єкти (зариблення водойм);

– заборони вилову риби в місцях розташування зимувальних ям;

– методи боротьби із задухою та загибеллю риби під кригою;

– роз’яснення щодо заповнення форми звітності № 1А-риба (річна);

– підстави для розірвання договорів оренди водних об’єктів;

– любительського рибальства на орендованих водних об’єктах;

– запобігання незаконному вилову та продажу риби;

– відповідальність за порушення правил рибальства.

На завершення фахівці Кіровоградрибоохорони відповідали на різноманітні актуальні питання присутніх орендарів.

Також звертаємо Вашу увагу, що з довідковою інформацією для рибалок-любителів можна ознайомитись на сайті райдержадміністрації в розділі «Екологія».