Відбулось засідання Ради регіонального розвитку району

Матеріали ради Регіонального розвитку Новомиргородської РДА

21 грудня під головуванням голови райдержадміністрації Олександра Сенченка відбулось засідання Ради регіонального розвитку району. В заході взяли участь голова районної ради Сергій Совенко, перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор, голови місцевих рад району з делегаціями від територій, депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій. На порядок денний засідання було винесено питання Про стан соціально-економічного розвитку Новомиргородського району за період 2014-2018 роки. З цього приводу доповів голова райдержадміністрації Олександр Сенченко. Олександр Олегович проаналізував розвиток основних галузей соціально-економічного розвитку району за вказаний період акцентувавши увагу на масштабних заходах з енергозбереження та енергонезалежності, які впроваджено в закладах соціальної і бюджетної сфери. Присутні заслухали інформацію щодо діяльності районної державної адміністрації в напрямках розвитку і підтримки галузей освіти, спорту, охорони здоров’я, культури, транспортної інфраструктури та соціального захисту. Про результати такої діяльності районної влади доповіли присутні керівники закладів охорони здоров’я Оксана Криворучко і Сергій Пойда та начальник відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча. Перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор у своєму виступі зосередила увагу на економічній складовій розвитку територій. В своєму виступі вона озвучила головні інвестиційні проекти, що реалізуються в районі підкреслила діяльність бюджетоутворюючих підприємств, для нашого району це переважно аграрний сектор. Голова районної ради Сергій Совенко відзначив, що співпраця районної ради і органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади на теренах району є досить продуктивною та відчутною для багатьох. Від представників територій виступив Пурпурівський сільський голова Василь Трохименко, який перерахував задачі, які вдалося вирішити на території сільської ради у співпраці з районною владою та висловив побажання стосовно майбутньої співпраці.

В заключному слові Олександр Сенченко поділився планами та перспективами на наступні роки, відзначив що нам усім ще є над чим працювати, ключові проблеми кожної галузі, кожного закладу керівництву району відомі і крок за корком всі питання будуть вирішуватись. Стосовно діяльності органів влади району Олександр Олегович резюмував що нам є з чим звітувати перед жителями Новомиргородщини.