22 грудня – День енергетика!

Сьогодні своє професійне свято відзначають люди, які без перебільшення дарують нам тепло, світло та можливість користуватись усіма благами цивілізації. Саме завдяки відданій роботі працівників енергетичної галузі створюються умови для розвитку усіх секторів економіки та соціального напрямку.

В цей день голова районної державної адміністрації Олександр Сенченко та голова районної ради Сергій Совенко взяли участь в урочистих зборах, що відбулись в приміщенні Новомиргородського РЕМ з нагоди професійного свята енергетиків. Керівники звернулись зі словами привітань та поздоровлень до трудового колективу та відзначили важливість розвитку енергетичної галузі для всієї держави. За сумлінне виконання професійних обов’язків начальника Новомиргородського РЕМ Андрія Бодюла та водія підприємства Вячеслава Гончара нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради.