Про проведення засідання робочої групи

20 грудня 2018 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни відбулося засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення у Новомиргородському районі .

На засіданні розглядалося питання про нарахування заробітної плати найманим працівникам суб’єктів господарювання району менше та на рівні законодавчо встановленого мінімального розміру (3723 грн.), згідно даних Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області у жовтні 2018 року

Крім членів комісії на засіданні були присутні директор ТОВ «Прищепівка», голова ФГ «Назар», голова ФГ «Зачепівське» та ФОП Поліщук С.В., які у жовтні 2018 року нарахували заробітну плату найманим працівникам менше та на рівні мінімального розміру.

Протокольним дорученням робочої групи вирішено доручити начальнику Новомиргородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Кіровоградській області Абрамовій Н.П. та начальнику Новомиргородської інспекції Новоукраїнського управління ГУ ДФС у Кіровоградській області Чорній С. В. продовжити роботу, в межах повноважень, щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці суб’єктами господарювання району та проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з бухгалтерами суб’єктів господарювання району щодо правильності заповнення звітності, яка подається до податкових органів щодо оплати праці та нарахування ЄСВ.

Головний спеціаліст відділу з питань праці
та соціально – трудових відносин управління
соціального захисту населення
В.Кужелева