Тиждень права

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 грудня 2018 року № 391-р в районі з 10 по 14 грудня 2018 року проведено Всеукраїнський тиждень права. Протягом зазначеного періоду структурними підрозділами районної державної адміністрації проведено низку заходів з метою підвищення рівня правової культури та правової обізнаності серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів та громадян району. Зокрема з метою підвищення рівня правової культури та виховання в учнів поваги до закону і прав людини в закладах загальної середньої освіти району проведено наступні заходи:    Брейн-ринг «Знай і поважай свої права» Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №1; урок-бесіда «Україна – правова держава» НВО Новомиргородська    ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 – ДНЗ; «Права та обов’язки дитини» НВО Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 – ДНЗ; Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Панчівська ЗШ І-ІІІ ступенів, Мартоноська ЗШ І-ІІІ ступенів проведено зальношкільну лінійку «Ти повинен знати свої права»; Йосипівський НВК ЗШ І-ІІІ ступенів ДНЗ, Туріянська ЗШ І-ІІІ ступенів відкритий урок «Права людини»; Новомиргородський ЦДЮТ гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?». Разом з цим, проводились книжкові виставки, презентації видань про права людини та іншої літератури правового змісту. Також 10 грудня 2018 року в закладах освіти району проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Відділом культури, туризму та культурної спадщини райдержадміністрації проведено такі заходи, як громадська трибуна «Торгівля людьми – соціальна проблема сучасності», Виставка-інформація «Людина. Держава. Право». В Капітанівському СБК проведена інформаційна година «Виховання правової культури у дітей – шлях до побудови правової держави».

Головний спеціаліст-юрист
апаратурайдержадміністрації