Позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

10 січня 2019 року під головуванням першого заступника голови Новомиргородської райдержадміністрації ЧОРНОМОР Л.А. проведено позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Під час засідання розглянуто питання: про приведення в готовність сил та засобів спеціалізованих служб ЦЗ району та комунальних підприємств міста до дій в умовах ускладнення погодних умов починаючи з 10 січня 2019 року, про використання матеріального резерву в період ускладнення погодних умов. За результатами наради керівникам окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, міському, селищному та сільським головам, начальнику Новомиргородського РВ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області, керівнику Новомиргородського РЕМу, заступнику начальника районного відділення Маловисківського відділу поліції Головного управління національної поліції Кіровоградської області та начальнику РТМО «Новомиргородське» надано відповідні доручення. Також у зв’язку з погіршенням погодних умов починаючи з 10 січня 2019 року розпочато роботу стаціонарного пункту обігріву по вул.Л.Пархоменка, 3-а – хірургічне відділення РТМО «Новомиргородське» (цілодобово). .