Про роботу управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо реєстрації колективних договорів

Відповідно статті 34 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статті 9 Закону України “Про колективні договори і угоди” та Порядку проведення повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі –Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 року №115, управлінням соціального захисту населення Новомиргородської райдержадміністрації протягом 2018 року проведено реєстрацію 13 колективних договорів та змін до них, які укладені між стороною роботодавця та профспілковою стороною суб’єктів господарювання Новомиргородського району. У грудні 2018 року зареєстровано 1 колективний договір, а саме:

Приватного підприємства «Новомиргородпаливо» на 2019-2025 роки (реєстраційний номер 13 від 11.12.2018 року).

Начальник відділу з питань праці
та соціально-трудових відносин
управління соціального захисту населення