УВАГА! штормове попередження Очікуються метеорологічні явища І рівня небезпеки.

За даними Українського гідрометеорологічного центру впродовж доби   23 січня 2019 року по території Кіровоградської області очікуються ускладнення погодних умов вночі – місцями, вдень – повсюдно (значний сніг – приріст снігового покриву 10-15 см., місцями до 20 см.; пориви вітру до 15-20 м/с, сильні хуртовини, на дорогах ожеледиця). В другій половині дня місцями налипання мокрого снігу та ожеледь.

Зважаючи на синоптичний прогноз, Новомиргородська районна державна адміністрація рекомендує учасникам дорожнього руху без крайньої необхідності не планувати поїздок на далекі відстані, обмежити користування власним автотранспортом.

Також звертаємось до громадян з проханням бути вкрай обережними під час перебування на вулиці, пішоходам рекомендується використовувати світлоповертаючі елементи на одязі.

Просимо вас відповідально ставитись до власного життя та життя своїх рідних.

___________________________________________