Шановні виборці!

31 березня 2019 року ми будемо обирати главу держави на чергових виборах Президента України. Виготовленням списків виборців для проведення голосування на вказаних виборах на території Новомиргородського району займається відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Новомиргородської районної державної адміністрації (далі – відділ). Актуальність списків виборців підтримується постійно шляхом щомісячного поновлення Державного реєстру виборців (далі — Реєстр), а саме внесенням до бази даних Реєстру відомостей періодичного поновлення, які надаються такими суб’єктами подання: міським, селищним та сілськими головами, органами реєстрації виконавчих комітетів місцевих рад, Новомиргородським РВ ДРАЦС ГТУЮ у Кіровоградській області, Новомиргородським РС УДМС України в Кіровоградській області, РТМО “Новомиргородське”, Новомиргородським районним судом, УСЗН Новомиргородської райдержадміністрації. Керівники зазначених установ, організацій та міський, селищний, сільські голови несуть відповідальність за повноту та актуальність інформації, що подається до відділу.

Працівники відділу зі свого боку запрошують вас, дорогі виборці, перевірити наявність та актуальність даних, які подані зазначеними суб’єктами подання та внесені до Реєстру. Особливо слід перевірити дані громадянам, які з дати проведення чергових місцевих виборів (25.10.2015 року) змінили місце реєстрації проживання або прізвище, ім’я, по батькові та виборцям, яким за цей період виповнилося і до дня виборів Президента України виповниться 18 років. Ми знаходимось у приміщенні Новомиргородської райдержадміністрації вул.Соборності, 112, м.Новомиргород, каб.№35 (3-й поверх), при собі необхідно мати паспорт громадянина України. Працюємо з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год. 15 хв., п’ятниця з 8 до 16 години, обідня перерва з 12 до 13 год.

Перевірити наявність персональних даних у Реєстрі також можна через мережу “Інтернет”, зайшовши на офіційний веб-сайт “Державний реєстр виборців”, перейшовши за посиланням “Кабінет виборця”, обравши розділ “Перевірка включення”, вказавши ідентифікаційні персональні дані та актуальну адресу електронної пошти.

На перевіру даних ви не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата!

Тел. для довідок: (05256) 4-18-09.

Начальник ВВ ДРВ апарату
Новомиргородської РДА