ПРО ЗМІНУ МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

31 березня 2019 року відбудуться вибори Президента України. Виборці, які не мають можливості в день виборів проголосувати на виборчих дільницях, до яких належить їх зареєстроване місце проживання, мають можливість тимчасово змінити місце свого голосування, подавши заяву до відповідного відділу ведення Державного реєстру виборів. До заяви додаються документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси (наприклад, довідку з місця роботи, документи про право власності або оренду житла, про проживання на відповідній території без реєстрації місця проживання, про робоче відрядження тощо). У разі, якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.
Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, на тимчасово окупованих територіях районів, міст, селищ і сіл, їх частин у Донецькій та Луганській областях, межі та перелік яких визначаються Президентом України, можуть не додавати до заяви документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування.
Бажаючим змінити місце свого голосування потрібно звернутися до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Новомиргородської райдержадміністрації, що знаходиться за адресою: вул.Соборності, 112, м.Новомиргород, каб.№35 (3-й поверх). Працюємо з понеділка по четвер з 8 год. до 17 год. 15 хв., п’ятниця з 8 до 16 години, обідня перерва з 12 до 13 год.
Слід зазначити, що змінити місце голосування можна не пізніше ніж за п’ять днів до дня виборів (до 25 березня 2019 року включно).
Тел. для довідок: (05256) 4-18-09.
Начальник ВВ ДРВ апарату
Новомиргородської РДА