Шановні ветерани війни в Афганістані та члени їх родин! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

     Тридцять років тому закінчилося жахіття Афганського пекла, яке довелося пережити тисячам українських солдат і офіцерів. В серці кожного з них залишився біль і смуток про пережиті роки війни та загиблих побратимів. І саме сьогодні ми згадуємо і вшановуємо кожного хто виконував свій військовий, інтернаціональний обов’язок далеко за межами своєї Батьківщини і не лише в Афганістані. Ризикуючи своїм життям, ви залишались вірні своїй присязі, своєму народу. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані та інших «гарячих точках», вклоняємося їхній мужності.

     Для українського народу, воїнів Збройних Сил України духовні цінності «афганців», їхній досвід мають величезне значення. Зразки свідомого виконання військового обов’язку, який демонстрували наші співвітчизники, відіграють неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління воїнів, формуванні у них мотивації до захисту рідної Вітчизни.

     Висловлюю шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

     Всім міцного здоров’я, миру, щастя й добра.

 

З повагою,
ОЛЕКСАНДР СЕНЧЕНКО
голова Новомиргородської
райдержадміністрації

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11381

Залишити відповідь