На нараді в райдержадміністрації

04 березня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

Розпочав нараду Олександр Сенченко з питання підготовки матеріалів до щорічної співбесіди к головою обласної державної адміністрації за результатами роботи органів влади району у 2018 році, яка відбудеться найближчим часом. За результатами даної співбесіди буде дана оцінка керівництвом області виконаним в районі завданням та поставлені нові задачі на цей рік.

Далі на нараді розглянули питання заощадливого використання енергоресурсів в закладах соціальної сфери, адже зараз погодні умови дозволяють дещо зекономити на цьому. Тут же керівник району відзначив, що нинішня погода також дозволяє провести деякі роботи з благоустрою прилеглих територій біля приміщень органів влади.

Також Олександр Сенченко проінформував присутніх про відкриття дитячого садочка у с. Турія, яке заплановане на середину квітня цього року, на захід планується запросити керівництво області.