Засідання комісії з питань захисту прав дитини

06 березня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, за головуванням голови Новомиргородської районної державної адміністрації Сенченка Олександра Олеговича.

В засідання прийняли участь 12 членів комісії.

На порядок денний були винесені наступні питання: про надання дозволу на вчинення правочинів стосовно придбання житлового будинку з господарсько-побутовими будівлями та земельних ділянок неповнолітньому; про індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування; про можливість завершення/продовження соціального супроводу двох сімей.

Найактивніше обговорювалися останні два питання.          Голова комісії з питань захисту прав дитини, голова Новомиргородської райдержадміністрації Олександр Сенченко вніс пропозицію після зняття родин із соціального супроводу районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не лишати поза увагою стан справ у родинах, а під час наступного засідання відповідної комісії розглянути питання щодо їх способу життя.

Дану пропозицію підтримали всі члени комісії одноголосно.

Також О.Сенченко зазначив, що діти беруть приклад з своїх батьків. Тож потрібно допомагати долати труднощі сім’ї, яка опинилася у складних життєвих обставинах, аби зберегти біологічну родину дитині та здобути гармонію у сім’ї.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації.

Діти – це наше майбутнє! І саме від нас, дорослих, залежить, як складуться їхні долі.

Служба у справах дітей