Шановні жінки Новомиргородщини!

     Сердечно вітаю вас із приємним, радісним святом – Міжнародним жіночим днем!

     Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Чоловіки схиляються перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості близьким людям: душевне тепло, щедрість, людяність. Ваша енергія додає нам нові сили, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Важко уявити наше життя без вас – красивих, розумних і мудрих.

     Ви – жінки берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни.

     Завдяки вашому таланту, працьовитості та енергії Новомиргородський район з кожним роком підвищує показники соціально-економічного розвитку. Проте, у першу чергу, світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища та сімейного благополуччя. Адже всю свою енергію і тепло ви віддаєте, насамперед, сім’ї, виховуєте дітей і онуків, дбаєте про добробут не тільки своєї оселі, а й всього суспільства в цілому.

     Тож нехай у кожному жіночому серці завжди палає вогник любові, надії і приязні до людей, а в кожній родині буде міцне здоров’я, тепло, затишок та радість.

     Від щирого серця бажаю вам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей та щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

     Нехай кожна з Вас щодня відчуває себе єдиною і неповторною, а здійснення ваших мрій і бажань буде високою метою для всіх справжніх чоловіків!

     Зі святом Вас, дорога наша прекрасна половина!

 

З повагою і любов’ю
ОЛЕКСАНДР СЕНЧЕНКО
голова Новомиргородської
районної державної адміністрації

Коротке посилання: http://nmrda.kr-admin.gov.ua/?p=11528

Залишити відповідь