Відбулась зустріч заступника голови облдержадміністрації С.Осінського з працівниками Новомиргородського елеватора.

21 березня в приміщенні районної державної адміністрації відбулась зустріч працівників Новомиргородського елеватора з заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергієм Осінським за участі голови Новомиргородської райдержадміністрації Олександра Сенченка, начальника Новомиргородського відділення поліції Володимира Голіцина, начальника відділу «Новомиргородського бюро правової допомоги» Олени Смілянець. Темою зустрічі була ситуація, що склалась навколо підприємства «Новомиргородський елеватор» , працівники якого стали її заручниками. В наслідок певних подій, над вивчення яких зараз працюють правоохоронні органи, підприємство залишилось без керівництва, працівникам не виплачують заробітну плату і найгірше , що вони не мають можливості звільнитись. Саме з цією проблемою вони звернулись з колективним зверненням до керівництва облдержадміністрації. Заступник голови облдержадміністрації Сергій Осінський звертаючись до присутніх працівників підприємства відзначив, що в даній ситуації права заявників грубо порушені і закон абсолютно на їх стороні, але для того аби вирішити дану проблему у правовому полі заявникам необхідно звернутись до суду. Вирішення даного питання належить до компетенції судової влади, а не виконавчої. Тут же присутнім надала роз’яснення Олена Смілянець, стосовно їх подальших кроків до судових інстанцій для того аби звільнитись з підприємства і отримати трудові книжки.

Олександр Сенченко підводячи підсумки зустрічі відзначив, що районна влада в межах компетенції готова надати підтримку людям, що зіткнулись з даною проблемою,   адже тут є явне порушення їхніх прав, яке можливо вирішити виключно в судовому порядку.