Олександр Сенченко прозвітував про роботу органів влади у 2018 році.

22 березня в сесійній залі районної ради відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Олександра Сенченка щодо роботи районної влади у 2018 році. На заході було озвучено інформацію про проведені заходи, виконані завдання та їх результати у році, що минув, використання коштів районного бюджету, залучення інвестицій, та інші питання щодо діяльності Новомиргородської райдержадміністрації.

В своїй доповіді Олександр Сенченко детально зупинився на головних завданнях над якими працювала районна влада в 2018 році серед яких слід виділити – створення комфортних і якісних умов для мешканців району будь-яких категорій на соціальних об’єктах (школи, дитсадки, лікарні, ФАПи, тощо). Створювались ці умови за рахунок проведення ремонтів, як капітальних так і поточних чи косметичних, оновлення систем, встановлення енергозберігаючих склопакетів. Крім створення комфортних умов жителям району ці заходи запроваджувались ще й з метою здешевлення і економії енергоресурсів та заощадження коштів районного бюджету на інші корисні справи. Стосовно використання коштів, очільник району відзначив, що на всі заходи організовані і ініційовані минулого року районною владою залучалися кошти з бюджетів різних рівнів, як державного так і обласного, районного чи бюджетів місцевих рад.

Окремо зупинився Олександр Сенченко на наймасштабніших проектах що здійсненні у 2018 році це будівництво нової амбулаторії в с. Панчево та закінчення реконструкції у дитячого садочка в с. Турія.

Звичайно очільник району подякував кожному хто докладав зусиль для розвитку і процвітання району – активно спрацював депутатський корпус районної ради, продуктивної взаємодії досягнуто з головами та депутатами місцевих рад. Плани, які стоять перед районною владою на цей рік теж вимагають згуртованої та напруженої роботи результатом якої буде якісне і ефективне функціонування усіх галузей і напрямків соціального-економічного розвитку району, підсумував Олександр Сенченко.

Детальніше зі звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитись за посиланням