Олександр Сенченко: ресурси, які ми вкладаємо в спорт це внесок в здоров’я та розвиток наших дітей.

28 березня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко відвідав спортивний зал для занять боротьбою облаштований в одній з кімнат приміщення редакції. Цей зал з’явився у нас за клопотанням спортивної громадськості – на прохання тренерів, місцевих спортсменів ДЮСШ, вихованців і їх батьків керівництвом райдержадміністрації були вжиті заходи для того аби в короткі терміни в центрі міста з’явилось місце, де юні спортсмени матимуть можливість тренуватись з різних видів боротьби. Для цього було визначене приміщення де є можливим розташувати такий спортивний зал та проведено в ньому ремонт. Було встановлено енергозберігаючі вікна, облаштовано роздягальню та тренерську кімнату. Підлога зали застелена якісним борцівським килимом, що є важливим елементом для тренування спортсменів. Всі заходи здійсненні за рахунок коштів районного бюджету 66,2 тис. грн.. було освоєно на ремонт зали та за 43 тис.грн. придбано борцівський килим.

Олександр Сенченко оглядаючи спортивний зал відзначив, що реалізація такого, на перший погляд незначного проекту, має дуже велику мету, адже всі ресурси, які ми вкладаємо в спорт це внесок в здоров’я та розвиток наших дітей, нашого майбутнього.