На нараді в райдержадміністрації

09 квітня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.
Розпочав нараду Олександр Сенченко з питання про завершення опалювального сезону в районі. Станом на сьогодні опалювальний сезон завершено, погодні умови досить сприятливі, тому проблем з температурним режимом в закладах соціальної сфери не виникатиме. Далі Олександр Сенченко анонсував відкриття дитячого садочка в с. Турія, яке заплановано на наступному тижні, на цей захід запрошується керівництво області.
Ключовим питанням наради було питання організації робіт з благоустрою на території району. Керівникам було доручено організувати відповідні роботи на прилеглих територіях, а також розглянуто варіанти ліквідації стихійних звалищ.
Також на нараді начальник відділу освіти молоді та спорту РДА Олександр Єпанча доповів про ряд проектів що зараз реалізуються в школах, серед яких ремонт туалету в Новомиргородській ЗОШ № 2 та підготовка до ремонту системи опалення в цьому навчальному закладі.