Робоча нарада

09 квітня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко та перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор провели робочу зустріч з головами місцевих рад. Головним питанням, яке було розглянуте учасниками зустрічі було організація робіт з благоустрою в населених пунктах району. Людмила Чорномор повідомила присутнім, що 20 квітня заплановано провести Всеукраїнську акцію «За чисте довкілля» до цього заходу мають приєднатись підприємства, установи та організації всього району, місцеві органи влади мають забезпечити належну підготовку для проведення відповідних робіт. Олександр Сенченко звертаючись до присутніх голів місцевих рад закликав відповідально поставитись до даних заходів та організувати роботи з благоустрою не лише в межах населених пунктів. Також очільник району анонсував проведення робіт з благоустрою, які організовує районна державна адміністрація протягом найближчих днів, до участі в цьому заході рекомендовано долучитись і органам місцевого самоврядування.