За чисте довкілля

Весна розпочинається з наведення порядку в дворах, оселях, на городах та присадибних ділянках. Господарі прибирають та наводять лад в своїх дворах і обійстях. Не меншу активність з організації робіт з благоустрою територій розпочали і органи влади району. За особистим дорученням голови райдержадміністрації Олександра Сенченка керівники органів виконавчої влади району та органів місцевого самоврядування 12 квітня провели масштабну акцію з прибирання території вздовж доріг між населеними пунктами району та ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, створених жителями нашого ж району.
Закотивши рукава сьогодні зранку до робіт стали близько двох сотень працівників державних установ, закладів освіти, охорони здоров’я, соціальних установ та закладів культури. Левова частка робіт була організована на дорозі в напрямку с-ща Капітанівка, частина робіт проводилась в лісосмугах колишньої шахти «Новомиргородська». Головною метою, організованих робіт було очищення лісосмуг від сміття та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ. Лише за годину після початку робіт було зібрано дві вантажні машини сміття і це лише за кілька сот метрів від межі міста в напрямку с. Турія. Загалом протягом дня було зібрано і вивезено десятки кубометрів побутового непотрібу, відходів життєдіяльності та будівельного сміття з території зелених насаджень, що пролягають вздовж дороги. Цього дня кожен хто був задіяний в заходах з благоустрою згадав тихим словом кожного, хто без будь-яких докорів дозволяє собі викинути пляшку з під води зі свої автівки , а ті хто просто безцеремонно вивантажує сміття в лісосмугах заслуговують «окремих вдячностей». Проводжаючи поглядом чергову вантажівку вщент набиту сміттям хотілося кричати: «Люди, схаменіться, тут жити нашим дітям, а ці лісосмуги висаджені нашими батьками!»
Крім лісосмуг, які були очищенні від тонн сміття цього дня генеральне прибирання відбулося і в окремих населених пунктах району. Так трудові колективи установ та організацій здійснили прибирання визначених територій в місті.
Керівництво райдержадміністрації висловлює слова щирої подяки усім колективам та кожному працівнику хто долучився до сьогоднішніх робіт з благоустрою територій та закликаємо кожного жителя району зрозуміти, що чистота нашого довкілля залежить від кожного з нас, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.