Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у Новомиргородському районі Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні 3 травня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Чорномор відбулося засідання оргкомітету з підготовки та відзначення у Новомиргородському районі Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      Учасники засідання організаційного комітету обговорили формат проведення урочистостей та районний план заходів з нагоди відзначення свят та висловили свої пропозиції щодо належної організації святкування.
В рамках заходів напередодні 9 травня відбудеться відвідування учасників бойових дій у Другій світовій війні, яких в районі залишилося лише 6, із врученням їм матеріальної допомоги. 9 травня в районному центрі та населених пунктах району відбудуться мітинги, урочистості, покладання квітів до Братських могил, пам’ятників, меморіалів.
      Урочисті заходи в районному центрі 9 травня 2019 року розпочнуться з святкової ходи, яка за традицією пройде по центральній вулиці м. Новомиргорода до Стелли « Батьківщина – мати».
      Окрім того, передбачено проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району тематичних уроків, тематичних виховних годин до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
      Також увагу зосередили на забезпеченні чергування медичної служби та охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.
Детально було розглянуто питання впорядкування пам’ятників, братських могил, благоустрою прилеглої до них території та про своєчасну та у повному обсязі виплату щорічної разової грошової допомоги, передбаченої законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” і “Про жертви нацистських переслідувань”.
      Підводячи підсумки засідання, Людмила Чорномор наголосила, що від злагодженої роботи оргкомітету залежить якість проведення заходів.