Засідання комісії з питань захисту прав дитини

07 травня 2019 року о 9-й годині відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини за головуванням першого заступника голови Новомиргородської районної державної адміністрації Чорномор Людмили Анатоліївни та за участю працівників служби у справах дітей районної державної адміністрації, сектору філії Державної установи “Центр пробації”, начальника управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, директора Новомиргородського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заступника начальника комунального закладу “Новомиргородський центр первинної медико-санітарної допомоги”, начальника фінансового управління райдержадміністрації, начальника районного територіального медичного об’єднання “Новомиргородське”, старшого інспектора поліції Новомиргородського ВП Маловисківського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області.

На порядок денний були винесені наступні питання: про можливість передачі дитини, позбавленої батьківського піклування, для подальшого виховання матері; про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання заступник голови комісії з питань захисту прав дитини, перший заступник голови Новомиргородської райдержадміністрації Людмила Чорномор внесла пропозицію про можливість повернення дитини до біологічної родини та запропонувала затвердити індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дані пропозицію було одноголосно підтримано членами комісії.

Також Л.Чорномор відмітила, що при прийнятті будь-яких рішень, що стосуються прав та інтересів дітей – головне враховувати як найкращі їх інтереси.

Всі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей районної державної адміністрації, обговорені присутніми членами Комісії. За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Секретар комісії,
головний спеціаліст
служби у справах дітей райдержадміністрації
В.Бурлакова