До уваги фермерів! До 04.06.19 триває прийом заявок для участі в конкурсі на отримання державної фінансової підтримки (до 500 000 грн)

Повідомляємо, що Український Державний фонд підтримки фермерських господарств (далі – Укрдержфонд) оголосив про проведення конкурсу на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями, яких визнано банкрутами, щодо яких порушено справу про банкрутство та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 244,5 млн. гривень, у т.ч. по Кіровоградській області – 21,76 млн. гривень.

Конкурс проводиться в два етапи:

1. Прийом заявок та документів для участі в конкурсі, визначення переліку фермерських господарств, що претендують на одержання фінансової підтримки – проводиться регіональними комісіями Фонду (адреса регіонального відділення Укрдержфонду у Кіровоградській області: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 415. Телефон: (0522) 24-37-02. Факс: (0522) 24-33-40. Директор відділення – Яцканич Михайло Іванович).
  2. Конкурсний відбір та формування реєстру фермерських господарств, що отримали право на одержання фінансової підтримки – проводиться конкурсною комісією з питань надання фінансової підтримки.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються з 06.05.2019 року по 04.06.2019 року до регіональних комісій керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою.      Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Перелік документів, які подаються для участі у конкурсі, передбачений п.8 Постанови Кабінету Міністрів України № 1102 від 25 серпня 2004 року (зі змінами). Також з ним можна ознайомитися на офіційному сайті Укрдержфонду у розділі «Перелік документів для участі в конкурсі» за посиланням https://udf.gov.ua/node/570 або отримати особисто в регіональних відділеннях.