Засідання архітектурно-містобудівної ради

У рамках Державної програми «Сільська медицина» в 2019 році  на Новомиргородщині заплановане будівництво іще однієї сучасної сільської лікарської амбулаторії, на цей раз у селищі Капітанівка.

Перед початком робіт з проектування даного об’єкту, містобудівне законодавство вимагає розроблення містобудівної документації території на якій заплановано будівництво (детального плану території).

Відповідно до чинних вимог 08 травня 2019 року   за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Чорномор відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при відділі регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації з розгляду питання погодження детального плану території для будівництва сільської лікарської амбулаторії в смт Капітанівка по вул. Революційній,1.

Замовником детального плану території виступив виконавчий комітет Капітанівської селищної ради.

За результатами розгляду вирішено рекомендувати Капітанівській селищній раді затвердити на черговій сесії детальний план території в  смт. Капітанівка, по вул. Революційній, 1, для будівництва сільської лікарської амбулаторії.

.