09 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09 травня, вже традиційно, відбулися урочисті та святкові заходи з нагоди 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Центральною площею міста пройшла колона ветеранів війни та праці, учасників антитерористичної операції, представників трудових колективів міста і району. Учасники колони поклали вінки та квіти до пам’ятника Стелла Батьківщина – Мати, де відбувся урочистий мітинг.
До присутніх учасників свята з вітальним словом звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор, яка відзначила вагомий внесок України у Перемогу над нацизмом, висловила слова шани та подяки ветеранам війни за їх ратний подвиг, подякував нинішнім захисникам Вітчизни – учасникам антитерористичної операції – за їх відданість військовому обов’язку. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять кожного хто віддав життя захищаючи свою Батьківщину в 1939-1945 рр та загиблих захисників на Донбасі.
Також з вітальними словами до присутніх звернулись голова районної ради Сергій Совенко, міський голова Ігор Забажан, військовий комісар Євген Ляшенко. Дитячі танцювальні колективи району виконали кілька тематичних хореографічних композицій, а солістка районного будинку культури Наталія Камеліна виконала пісню про перемогу.