Музичний зорепад

11 травня на сцені центральної площі міста відбувся музичний фестиваль «Музичний зорепад» приурочений до Дня вуличної музики та організований відділом культури туризму та культурної спадщини райдержадміністрації. Розпочалося дійство з ходи колони барабанщиць та колективів духового оркестру, що пройшли центральною площею міста під урочистий марш. Після відкриття фестивалю учасників та глядачів заходу привітала перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Чорномор, яка побажала глядачам гарного настрою , а учасникам фестивалю творчого натхнення. Після чого на глядачів чекали музичні, вокальні і театральні виступи аматорів народного мистецтва з Капітанівського , Прищепівського, Туріянського, Панчівського, Мортоніського, Листопадівського, Мар’ївського, Петроострівського, Канізького , Тишківського сільських будинків культури і клубів та Новомиргородського районного будинку культури. Виступи духових оркестрів, ансамблів інструментальної музики, гармоністів, сопілкарів, шумового оркестру, музикантів аматорів та солістів під акомпанемент різноманітних музичних інструментів – все лунало зі сцени та дарувало гарний настрій і приємні враження кожному хто був присутній на фестивалі. Після завершення заходу учасники фестивалю були нагородженні дипломами та оплесками і вдячністю глядачів.