На нараді в райдержадміністрації

13 травня голова райдержадміністрації Олександр Сенченко провів апаратну нараду за участі окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації в ході якої розглянуто ряд важливих питань.

Розпочав нараду Олександр Сенченко з питання підготовки матеріалів до чергової сесії районної ради на якій буде розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності району. Сесію заплановано провести до кінця поточного місяця. Далі розглянули питання підготовки навчальних закладів до відзначення свят «останніх дзвоників» та випускних. З цього питання доповів начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Єпанча. Також він інформував про готовність закладів освіти до проведення літнього оздоровлення дітей та організації таборів відпочинку з денним перебуванням.

Далі присутні керівники доповіли про стан проведення та підготовку до організації ремонтних робіт в окремих установах – хірургічне відділення РТМО «Новомиргородське», районний будинок культури, НВО Новомиргородська ЗОШ №2. Також обговорили реалізацію окремих проектів запланованих на найближчий час.

За результатами наради видано відповідне доручення голови райдержадміністрації та доведене до виконавців.